איך בוחרים שטיח לחדר ילדים?

פברואר 18, 2019

עיצוב חדר הילדים: איך לבחור שטיח נכון לחדר הילדים שלכם?

עיצוב חדר הילדים הוא לא משימה פשוטה. בהתחלה כשהם קטנים אנחנו מאמינים שהכל נתון לשיקול הדעת שלנו ואנו בוחרים בעיצובים נהדרים לתינוקות ולפעוטות, אבל היי, רגע, מה קרה פה? כמה מהר הם גדלו! מה עושים? האם כל שנה נצטרך להחליף שטיח? זה לא הגיוני, וגם כואב בכיס. אז איך בוחרים שטיחי ילדים? להלן הפרטים:

אנחנו בשטיחי ירושלים ריכזנו עבורכם כמה עצות מועילות שיסייעו לכם לבחור את השטיח הנכון לחדר הילדים שלכם, באופן שיאפשר להם “לגדול” עם השטיח שלהם ולהנות ממנו לאורך שנים רבות.

טיפ ראשון: שטיח עם אריגה דו צדדית

אי אפשר להכחיש את זה. ילדים קטנים מלכלכים את הבית. צובעים את הקירות, אוכלים לא ממש מעל הצלחת, מביאים חטיפים לחדר שלהם ומקשקשים בלי סוף מחוץ לגבולות הנייר. ואנחנו עומדים שם ומצד אחד רוצים לאפשר להם את החופש ומצד שני – רצפה אפשר לנקות, אבל שטיח? אל דאגה. בשטיחי ירושלים ניתן למצוא מגוון רחב של שטיחים שאפשר פשוט להפוך אחרי שמתלכלכים באופן שלא ניתן להסיר. ישנם כתמים עיקשים, סוגי צבע ומאכלים שפשוט לא יורדים. לכן כשהמצב הופך לקשה מנשוא פשוט להפוך, כך “זכינו” בשטיח חדש ולא צריך לקנות אחד אחר. ולגבי ההחלקה: אל דאגה. ניתן להדביק מתחת לשטיח אביזרים מונעי החלקה שיאפשרו לזאטוטים להתרוצץ עליהם בכיף ולכם להביט בהם בראש שקט (עד כמה שאפשר)…

טיפ שני: שטיח עגול לכל גיל

השטיח העגול הוא הכוכב הבלתי מעורער של חדרי הילדים. ולמה? פשוט כי הוא מתאים כמעט לכל גיל ומין. נולד לכם בן? נולדה לכם בת? מזל טוב! רכשו אצלנו בשטיחי ירושלים שטיח ארוג עגול בצבעוניות שמתאימה לשאר החדר שלהם ותראו כיצד הוא פשוט לא נמאס לכם. מה שיפה בשטיחים עגולים הוא שאפשר להזיז אותם ברחבי החדר, כך שלעיתים יראו את כל השטיח ולפעמים רק את חלקו. אפשר למשל להתחיל בלהציב אותו מתחת לשידת ההחתלה ולנדוד אל מרגלות מיטת הילדים כשהם מתחילים לגדול ולרדת ממנה ואתם לא רוצים שכפות הרגליים הקטנות שלהם יתקררו. אחר כך אפשר להציב אותו במרכז החדר ולהפוך אותו לחלל המשחקים הנעים של הילדים.

ותאמינו לנו, גם למתבגרים הצעירים השטיח העגול יתאים. מילה שלנו משטיחי ירושלים.

טיפ שלישי ואחרון: שטיח במחיר הגיוני

אין מה לעשות. הילדים שלנו תמיד ירצו בסוף את השטיח עם ציור הרכבת, או כוכב הסרטים המצוירים התורן. כמה שנרצה ונדחוף לעיצוב אחר, לא בטוח שנצליח. ולכן זוהי העצה הכי פרקטית שלנו: בואו להתרשם משטיחי הילדים שלנו, ומהמחירים השווים לכל כיס שאנו מתמחרים אותם בהם. כך תוכלו לתת לילדים שלכם לבחור ולהחליט איך הם רוצים שחדר השינה שלהם יראה, וגם לא יכאב לכם מדי לרכוש עבורם את השטיח המתאים ולהחליפו במידת הצורך בשל בלאי או בשל התיישנות העיצוב. כי אין מה לעשות, בסוף הקטנים האלה יודעים בדיוק מה הם רוצים ואצלנו תוכלו למצוא את השטיח המושלם.

אז השטיח בחדר הילדים מתלכלך, מתבלה ומשעמם אותם? נמאס לכם להחליף שטיח בחדר הילדים בכל שנה?

אצלנו בשטיחי ירושלים תוכלו למצוא מגוון אדיר של שטיחים לחדר הילדים שלא תאמינו למראה עיניכם. בואו להתחבר לילד שבכם ולבחור איזה שטיח שרק תרצו.

שטיחי ירושלים – בוא לבחור איך יראה חדר הילדים המושלם עבורם.