עיצוב חדר השינה: איך לבחור שטיח לחדר שינה?

פברואר 18, 2019

עיצוב חדר השינה: איך לבחור שטיח לחדר השינה שלנו?

האם אתם רומנטיקנים חסרי תקנה שמאוהבים בעיצובי פנים רכים ובהירים או אנשים שמעדיפים סטיילינג פרקטי ונקי? מה עושים כאשר רוצים לעצב חדר שינה, שצריך מצד אחד לשמש אותנו כל לילה ומצד שני להוות מפלט רך ומלטף מהיום-יום המלחיץ שבחוץ?

במילה אחת: שטיח. בשלוש מילים: בחירת שטיח נכון!

אמנם אין תשובה אחת, אך לכן אנחנו בשטיחי ירושלים יודעים איזה תפקיד חשוב ממלא השטיח בחדר השינה והחלטנו לרכז עבורכם כמה עצות מועילות במיוחד בבואכם לבחור שטיח, כולן בהתאם לאופי שלכם ולמה שעושה לכם נעים (ברגליים):

הטיפוס הזוגי: שטיחונים תואמים משני צידי המיטה

חדר השינה הישראלי אינו גדול מאוד. בתוספת מיטה זוגית לא נותר המון מקום לשטיח בעל נוכחות אדירה, ולכן בואו נחשוב פרקטית אך גם עיצובית. אצלנו בשטיחי ירושלים תוכלו למצוא מגוון אדיר של שטיחים קטנים, צרים וארוכים או מלבניים קטנים, שיאפשרו לכם לקום בבוקר עם חיוך. כי מה יותר כיף מאשר לקום עם שאהבה נפשכם ולהניח את הרגליים על שטיח חם ומפנק, שכמובן תואם לזה של בן או בת הזוג. למרות רוחב היריעה הלא גדול, אפשר להתפרע כאן בעיצוב. לבחור את השטיחים שמתאימים לשאר הסטיילינג של חדר המיטות שלכם. למשל, אריגה אוריינטלית, דוגמא מונוכרומטית, שטיח בעל צבעוניות עזה או רכה, מה שתבחרו. אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם מהמבחר שלנו בשטיחי ירושלים ולהתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו.

הטיפוס הרומנטי: שטיח ארוג גדול למרגלות המיטה

אמנם קראנו לכם רומנטיים, אבל לא נכחיש – עליכם להיות גם בעלי חדר מיטות גדול מימדים כדי לאפשר את החוויה הרומנטית של שטיח גדול ומפנק הפרוס למרגלות המיטה, ממש במרכזה. מראה כזה משווה לחדר המיטות גודל נוסף ומזמין גם נוכחות של ארגז מצעים או ספסל מיוחד מעץ העומד עליו גם כן למרגלות המיטה הזוגית. תוסיפו אפיריון או מיטה עם פיתוחי ברזל מעניינים וקיבלתם מראה רומנטי, וינטג'י עוצר נשימה.

כדאי לבחור בשטיח בעל צבעוניות רכה ונעימה לעין, באריגה צפופה ומפנקת שתאפשר מגע רגליים רך ונעים עליו. אתם מוזמנים לשטיחי ירושלים ולבחור את השטיח הנכון. אפשר גם ללכת על שטיח עגול שישחק עם הזויות של המיטה המלבנית וישווה סטיילינג מעניין יותר לחדר השינה. והתוספת שתוספת: שטיח עם גדילים, מעיין שערות בקצותיו. הן יתנו את הטאץ' הרומנטי החסר ויגרמו לכל איש ואישה עם לב חלש לחוש פיק ברכיים למראה חדר המיטות שלכם.

הטיפוס הפראי: שטיח פרווה

החלטתם ללכת על הצד הפראי, לתת דרור לחיה שבכם ולתת לחדר השינה צד חייתי ולא מרוסן? הגעתם למקום הנכון. בכל חנויות שטיחי ירושלים תוכלו למצוא שטיחים דמויי פרווה, וכאלה שאף מדמים עור שיזרימו אנרגיה חדשה לחדר השינה. ניתן גם למצוא אצלנו שטיחים דמויי עור פרה. רק דמיינו מה זה ללכת לישון בביתכם הישראלי ולקום באפריקה. חשוב לציין שהשטיחים שלנו בשטיחי ירושלים אינם מיוצרים מחיות אמיתיות אלא דמויי פרווה. השטיחים שלנו מגיעים עם בטנה מונעת החלקה ואפשר להתגלגל, לקפוץ, ולהשתולל עליהם כאוות נפשכם.

אם כך, לא משנה מי ומה אתם. שטיח לחדר השינה הוא הכרח. רק השאלה היא איזה תרצו. ומה שתחפשו – יש אצלנו!

בואו לשטיחי ירושלים להתרשם מהמבחר העצום שאנו מחזיקים אצלנו, מהאיכות חסרת הפשרות והמקצועיות. שטיחי ירושלים – תנו לעצמכם להתפנק.